Bookmaker Mostbet v České republice je značka, která si získala celosvětovou slávu a uznání mezi fanoušky sportovního sázení a online kasin. Na této platformě můžete využít různé bonusy a speciální nabídky, získat bezplatné sázky a roztočení zdarma a také štědrý bonus bez vkladu Mostbet. Zejména vytížení hráči ocení pohodlnou mobilní aplikaci.

Teambuildingy

Kdo šetří pouze na správném místě, ten už zjistil, že TB je ideální nástroj pro sladění, motivaci, lepší pochopení se, nastavení si pravidel atd.

 

Nabízíme Vám 7 ověřených lokalit a více než 20 pružných scénářů, jak Vaše účastníky fyzicky, emocionálně i sociálně zapotit.


Nevnímáme teambuildingy jen jako možnost nechat vašich 20 nebo 120 kolegů viset na laně nad propastí nebo sjet divokou řeku.

 

OneWorld přístup k teambuildingům je založen na stmelování týmů v příjemném prostředí, se současným rozvojem vybraných dovedností,

s řešením konkrétních vztahových nesrovnalostí, nastavením lepší spolupráce mezi účastníky, atd. Podle těchto parametrů jsou program, scénář

a cíle teambuildingu na míru pokaždé nastaveny.


Těšíme se i na Vaše zadání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás na info@oneworldgroup.cz.

Seznámíme Vás s podrobnostmi.